Astekbet Plaj Futbolu bahisleri

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

astekbet Plaj futbolunun ana vatanı brezilya olarak bilinir ve kabul edilir, Plaj futbolu çok uzun yıllardan günümüze gelen bir spor dalıdır. Profesyonel futbol hayatlarını bitiren futbolcuların bu spor dalına ilgisi çok fazladır.Profesyonel futbolcuların desteği ile her geçen gün yaygınlaşan plaj futbolu diğer spor dalları gibi belli bazı kuralları vardır.

BU spor dalından daha çok estetik hareketler meşhurdur ve göze hoş gelen bir oyun olması ileseyir zevki gayet yüksektir. Plaj futbolu adını aldığı plaj da veya kumlu bir alanda oynanır. Plaj futbolu beşer oyuncu ile oynanır, yani sahada toplam 10 oyuncu mücadele eder, bilgidiğimiz futbola göra oyuncu değişikliği farklılık gösterirplaj futbolunda oyuncu değişikliği sınırı yoktur, istenildiği kadar oyuncu değişikliği yapılabilir, bunun sebebi ise plajın oyuncuları çok yormasıdır.

Yine bu spor dalında oyuncular ayakkabı ile mücadele edemezler, çıplak ayak ile mücadele etmek gerekirMaçlar toplam 36 dakika baz alınarak oynanır, 3 devre vardır, devreler 12′ şer dakikadan oluşur. Plaj futbolunun saha boyu 37 metredir, sahanın eni ise 27 metre olarak kabul edilir, Kaleler ise 2,2 metre, kalelerin yüksekliği ise 5,5 metre genişliğindedir

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

888Starz