Astekbet yüzme bahisleri

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yüzme sporu, su direncine karşı yapılan oldukça eski ve zor bir spor dalı olarak süregelmiştir. Suyun yüzeyinde durabilmek ve hareket etmek yüzme olarak kabul edilir. Yüzme sporunun bir çok dalı vardır. Bu stillerden en hızlısı ve yaygın olanı serbest stildir.

Kolların ile su çekilir, ayaklar ise yukarı aşağı inip çıkar, diğer bir yüzme stili ise sırt üstü stilidir, sırt üstü konumunda yüzülen bu stilde kol ve bacak serbest stilin tersi halindedir, baş suyun üzerindedir, yüzme stilinin diğer bir stili ise kurbağalamadır.

Bu stilde yüzücü kişi ayakları ve elleri ile daire çizer ve bu şekilde ilerlemeye çalışır, adını aldığı kurbağaların yüşüsünü taklit eder dersek yanılmış olmayız, burada kol ve bacaklar ileri geri değil yanlara açılır, diğer bir yüzme stili iseyüzme stilinin en zoru olan kelebek stilidir, yüzücü su üzerine çıkar su altına girer, burada yüzücünün hareketlerin uyumu öne çıkar. Yukarıda belirtilen stiller yüzme sporuna ayrı bir hava katmakta ve istenilen ve kendinize uygun olan stilde kendinizi geliştirmeyefırsat vermektedir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

888Starz